1.jpg2.jpg3.jpg

Regulamin zakupów

Sklep internetowy Afore.pl, dostępny pod adresem www.afore.pl, prowadzony jest przez firmę . Siedziba firmy znajduje się w . Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: , REGON: .

 

Regulamin zakupów


1. Sklep internetowy Afore.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko i wyłącznie przez stronę www.afore.pl.

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Afore.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych Afore.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany towar możemy wystawić fakturę VAT.

4. Możliwe są następujące formy płatności:

Przelewem - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Afore.pl, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru. W wybranych przypadkach sklep Afore.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy, które wynoszą:

6 zł w przypadku płatności przelewem,
10 zł w przypadku płatności przy odbiorze.

6. Zamówienie realizujemy do 12 godzin od momentu jego złożenia. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy.

W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się dodatkowo o czas realizacji przelewu.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych. Afore.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

7. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2, w terminie dziesięciu dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w pełni kompletny, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia.
W przypadku chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt na adres:. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. W ciągu dwóch dni roboczych sklep dokona zwrotu zapłaty na wskazane konto Klienta.

8. Sklep Afore.pl zastrzega sobie prawo do odmowy zrealizowania zamówienia w sytuacji, kiedy historia współpracy podważa wiarygodności i rzetelność klienta.

9. Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego Afore.pl w związku z zakupami jest z siedzibą w . Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w zawiązku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Dane są przekazywane dobrowolnie.

10. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Afore.pl. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.